KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY

Menu główne

Strona główna
Aktualności
Fotogaleria
Do pobrania
Podział godzin
Dla rodziców
Katalog WWW
Kontakt z nami
Archiwum

Informacje o zespole szkół
Dyrekcja
Ważne dokumenty
Kadra Pedagogiczna 
Organizacje szkolne
Galeria
Biblioteka
Świetlica
Gabinet pielęgniarki

Szkoła Podstawowa

Informacje o SP
Wizja i misja
Historia
Kalendarium
Patron
Sztandar
Samorząd Uczniowski
Nasze sukcesy
Pedagog/Logopeda

 

Informacje o Gimnazjum
Wizja i misja
Historia
Kalendarium
Patron
Sztandar
PODZIĘKOWANIA
Nasze sukcesy
Pedagog szkolny
Konkurs kaligraficzny

Dyrektor zespołu szkół            mgr Anita Kucia  

Wicedyrektor                                      mgr Malgorzata Rudek 

 PSP I etap kształcenia:

1. Ia                            Danuta Przybyłko - sala 1
2. Ib                            Lucyna Paruch - sala 1
3. II                            Aldona Koralewska - sala 2
4. III a                        Małgorzata Mendel - sala 3
5. III b                        Barbara Golemiec - sala 3

PSP II etap kształcenia:

1. VII a                          Iwona Mularz - sala 13
2. VII b                          Mirosław Koralewski - sala 17
3. VI b                           Barbara Wieciech - sala 22
4. VI a                           Barbara Maciaś - sala 4
5. V a                            Weronika Kępa - sala 24
6. V b                            Jolanta Hojda - sala 18
7. IV a                           Sylwia Biernat-Krawczyk - sala 20
8. IV b                           Anna Piech - sala 23/świetlica

PG etap kształcenia:

1. III a                          Beata Fortuna - sala12
2. III b                          Magdalena Pajor - sala 16
3. II -                            B. Kuska - sala 15

                      

Pozostali nauczyciele:

                                        mgr Jadwiga Papiewska

                                        mgr Halina Plewa

                                        ks. mgr Marek Czerwiński

                                        ks. Leszek Babraj

                                        mgr Rafał Pajor

                                        mgr Krzysztof Janiczek

                                        mgr Iwona Mularz

 

                                        

         Pedagodzy:             mgr  Magdalena Mucha

                                         mgr Monika Krakowska

                                         mgr Aneta Radzieta
                                    

Sekretarz Szkoły :                   p. Wanda Trojan

Pracownicy obsługi:

                                                p.  Michał Włudyka

 p. Bożena Skałka

                                                p. Grażyna Goc

                                                p. Ludwik Topka
                                                  
                                                p. Maria Mróz

                                                p. Krystyna Kwaśna

                                             

                                                      

NA SKRÓTY

 

 

 S Z K O Ł A  P O D S T A W O W A   W   R A J B R O C I E