KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY

Menu główne

Strona główna
Aktualności
Fotogaleria
Do pobrania
Podział godzin
Dla rodziców
Katalog WWW
Kontakt z nami
Archiwum

Informacje o zespole szkół
Dyrekcja
Ważne dokumenty
Kadra Pedagogiczna 
Organizacje szkolne
Galeria
Biblioteka
Świetlica
Gabinet pielęgniarki

Szkoła Podstawowa

Informacje o SP
Wizja i misja
Historia
Kalendarium
Patron
Sztandar
Samorząd Uczniowski
Nasze sukcesy
Ewaluacje

 

Informacje o Gimnazjum
Wizja i misja
Historia
Kalendarium
Patron
Sztandar
PODZIĘKOWANIA
Nasze sukcesy
Pedagog szkolny
Konkurs kaligraficzny

Dyrektor zespołu szkół            mgr Anita Kucia  

Wicedyrektor                                      mgr Malgorzata Rudek 

 PSP I etap kształcenia:
 I a                            Małgorzata Mendel 
 I b                             Barbara Golemiec 
 IIa                            Danuta Przybyłko  
 IIb                            Lucyna Paruch 
 III                           Aldona Koralewska 
 

PSP II etap kształcenia:

 VIII a                          Iwona Mularz 
 VIII b                          Mirosław Koralewski 
 VII b                           Barbara Wieciech 
 VII a                           Barbara Maciaś -
 VI a                            
 VI b                            Jolanta Hojda 
 V a                             Sylwia Biernat-Krawczyk 
 V b                             Anna Piech 
IVa                             Beata Fortuna
IVb                             Jadwiga Papiewska

PG etap kształcenia:
III -                            B. Kuska 

                      

Pozostali nauczyciele:

                                       

                                        mgr Halina Plewa

                                        ks. mgr Marek Czerwiński

                                        ks. Leszek Babraj

                                        mgr Rafał Pajor

                                       

                                  

 

                                        

         Pedagodzy:             mgr  Magdalena Mucha

                                         mgr Monika Krakowska

                                         mgr Aneta Radzieta
                                    

Sekretarz Szkoły :                   p. Wanda Trojan

Pracownicy obsługi:

                                                p.  Michał Włudyka

 p. Bożena Skałka

                                                p. Grażyna Goc

                                                p. Ludwik Topka
                                                  
                                                p. Maria Mróz

                                                p. Krystyna Kwaśna

                                             

                                                      

NA SKRÓTY

 

 

 S Z K O Ł A  P O D S T A W O W A   W   R A J B R O C I E